top of page

Zaregistrujte sa nižšie a staňte sa partnerskou sťahovacou firmou!

Typ sťahovacieho vozidla:

* povinné položky

Staňte sa parterom Adama!

Prečo spolupracovať s

Adamom?

Šetríme váš čas - so zákazníkom vopred všetko overíme. Nestrácajte čas prehliadkami a nechajte to na Adama.

Buďte sami sebe šéfom - žiadny minimálny počet zákaziek. Pracujte kedy sa vám to hodí. Ak nebudete mať čas alebo chuť, stačí nám to povedať a my sa vám ozveme inokedy. Je na vás, koľko zákaziek budete chcieť vykonať a ako často chodiť do práce.

Žiadne registračné ani mesačné poplatky - nič neriskujete. Poplatok hradíte iba zo skutočne dokončených zákaziek. Nebudete si musieť lámať hlavu so zháňaním zákaziek, čakaním na peniaze od klienta alebo dohadovaním sa o cene - všetko zariadime za vás. 

Často kladené otázky

Ako dlho trvá registrácia?

Ak od vás obdržíme všetko potrebné, registrácia bude dokončená zhruba týždeň od vyplnenia formulára na tejto stránke. Hneď potom ako sa zaregistrujete, vás do pár dní kontaktujeme, vysvetlíme všetko potrebné a samozrejme odpovieme na vaše otázky. Následne na to nám potvrdíte svoju totožnosť formou dokladu totožnosti. Zároveň si poznamenáme vaše skúsenosti a schopnosti, aby sme vás mohli osloviť s požiadavkami zodpovedajúcimi vášmu profilu. Tým sa stáva celá registrácia finálne dokončená.

Ako prebieha bežná objednávka? 

Potom ako klient zadá dopyt na našom webe, kontaktujeme ho a dopýtavame sa na všetky potrebné informácie, na ktorých základe spolu upresňujeme odhadovanú cenu. Následne objednávku spojujeme s tou najvhodnejšou sťahovacou firmou.
 

Akonáhle vás v systéme spojíme s objednávkou, zavoláme vám. Počas nášho hovoru vám poskytneme všetky detaily, vrátane ceny a údajov o dátume sťahovania. Ak zákazku prijmete, dorazíte v dohodnutom termíne na miesto a skontrolujete množstvo sťahovaného nábytku. V prípade, že sa informácie z detailu objednávky nebudú zhodovať so skutočnosťou, je možné náležite hýbať s výslednou sumou. Túto sumu si so zákazníkom potvrdíte pred začatím prác podpísaním objednávkového formuláru (dostanete ho od nás na email). Formulár obsahuje meno sťahovacej firmy/jednotlivca, zákazníka a predovšetkým cenu za poskytované sťahovacie služby. Na rovnakom formulári sa nachádza aj predávací protokol, ktorý s klientom podpíše, akonáhle je zákazka úspešne dokončená. To nám potvrdí, že všetko prebehlo ako malo a obidve strany sú spokojné. Zákazníka následne presťahujete na požadovanú adresu. Za zákazku klienti vyplácajú týždeň predom na náš účet, čím sa predchádza neuhradeniu za sťahovacie služby. Hneď ako sa zákazka ukončí, (zákazník je presťahovaný), skontrolujeme zákazníkovu spokojnosť, a na jej základe Vás za poskytnuté sťahovacie služby vyplatíme. Adam sa stará o celý platobný proces, čím vám šetríme čas a prácu.

Ako dostanem zaplatené?

Peniaze zasielame každú druhú stredu na bankový účet, ktorý ste nám zadali pri registrácii. Zaslaná čiastka závisí od počtu a veľkosti zákaziek (celková cena prác ponížená o servisný poplatok), ktoré vyhotovíte za predchádzajúce dva týždne.

Budem niečo platiť Adamovi?

S Adamom neplatíte žiadne registračné ani mesačné poplatky! Účtujeme si servisný poplatok 20% zo zákaziek, ktoré prijmete a dokončíte. To je to čím sa odlišujeme od konkurencie, kde sa platia poplatky bez istoty skutočných zákaziek. Poplatok sa odpočítava automaticky z ceny, ktorú nám zákazník zaplatí. Na účet vám tak bude pripísaná už konečná čiastka tak, aby ste sa nemuseli vôbec o nič starať.

Budem zákazky naceňovať sám?

Oslovujeme vás už s presnou odhadovanou cenou. Táto cena je vytvorená cez našu online kalkulačku na základe dát poskytnutých klientom a cenami typickými pre vaše mesto. Pokiaľ dorazíte na miesto, kde budú neočakávané skutočnosti, je možné cenu náležite upraviť. Musíte tak ale urobiť pred začatím prác, a túto cenu potvrdiť so zákazníkom prostredníctvom podpísania objednávkového formulára.

Kto poskytuje baliaci materiál? 

Pri každej objednávke vám oznámime, či je v cene započítaný baliaci materiál alebo si ho klient zabezpečuje sám. Informáciu následne uvedieme aj v detaile objednávky, ktorý ku každej prijatej objednávke zašleme na váš email, aby ste mali o všetkom prehľad.

Musím prijať všetky zákazky od Adama? 

Nie. Kontaktujeme vás vždy so špecifickou objednávkou, ktorá bude zodpovedať vašim kritériám. Pokiaľ ju prijmete, je len vaša! Ak Vám zákazka nevyhovuje môžete ju samozrejme odmietnuť, nehrozí Vám žiadna pokuta. Týmto spôsobom priraďovania zákaziek nesúťažíte s inými sťahovacími firmami a nepredbiehate sa nižšími cenovými ponukami ako na iných platformách.

bottom of page