top of page
Spoľahlivosť

Spoľahlivosť je pre nás prioritou. Každá  

sťahovacia firma je profesionálna, z našej strany riadne preškolená, overená na základe dokladu 

totožnosti a pravidelných recenzií naších zákazníkov.

Rýchlosť

S Adamom zabezpečíte Vaše sťahovanie počas mrknutia oka v termíne, ktorý vyhovuje vám. Skrátka nám dajte vedieť, kedy vám to vyhovuje a my to zariadime. 

Cena 

Našim cieľom je rýchle a bezpečné sťahovanie za tú najlepšiu cenu v meste. Ohľadom ceny sme úplne transparentní, a preto sa jej odhad dozviete behom pár sekúnd v našej kalkulačke na webe. 

Podpora

Každú zákazku má na starosti jeden z našich manažérov, ktorí sa s vami po zadaní dopytu spoja, celou objednávkou vás prevedú a sú vám k dispozícii až do potvrdenia prevzatia vásho majetku.

Kotva 2

Prečo sťahovať so sťahovacou spoločnosťou od Adama?

Adam modernizuje sťahovacie služby. Sme toho názoru, že sťahovanie má spĺňať tri základné kritériá - má byť spoľahlivé, aby všetky Vaše cennosti prišli v takom stave v akom ste ich zanechali, za dostupnú cenu a v termíne, ktorý Vám vyhovuje. Preto vznikol Adam, ktorý spája tie najlepšie sťahovacie firmy a jednotlivcov so zákazníkmi.


Celý proces sťahovania od dopytu až po fakturáciu maximálne zjednodušujeme, aby ste svoj čas mohli venovať čomukoľvek inému, čo vám robí radosť. Žiadne zdĺhavé zháňanie termínov, overovanie spoľahlivosti a kvality sťahovacích firiem alebo nejasné cenové kalkulácie na mieste. Adam všetko rieši za vás.


V Adamovi si remeslo vážime. Sťahovanie je ďalšou profesiou, ktorú sme pridali do nášho portfólia. Máme za sebou už niekoľko tisíc spokojných zákazníkov po celom Slovensku.

Spoľahlivosť a podpora         

Pri zákazkách vás spájame so sťahovacou spoločnosťou, s ktorou máme priamu skúsenosť a ktorá má skvelé referencie od zákazníkov. Adam však neustále rastie, a preto zákazníkom pri menších sťahovaniach ponúkame aj možnosť sťahovacej firmy či jednotlivca, ktorý je v našej databáze nový, avšak preverený a skúsený s rokmi praxe.


Každý dopyt má na starosti jeden z našich manažérov, ktorí vás celou objednávkou prevedú. Život prináša rôzne situácie a aj napriek našej snahe môže vzniknúť situácia, ktorá sťahovanie skomplikuje (choroba, nedostavenie sa na zákazku, nespokojnosť z iných dôvodov). Prosím, dajte nám o podobných situáciách vždy vedieť a my urobíme maximum, aby sme našli riešenie vedúce k spokojnosti zákazníka i sťahovacej firmy. Naši manažéri sú k dispozícii každý pracovný deň od 9 do 18 hod. 

Najlepšia cena

Prečo je cena nižšia ako inde? V Adamovi sme schopní efektívne využívať čas našich partnerských sťahovacích spoločností. Tí sa venujú naplno sťahovaniu a nestrácajú čas administratívou, ktorá im nezarába. 


S odhadovaním ceny máme bohaté skúsenosti, a preto sa v 95 % prípadoch už nemení. Ak sťahovacia firma dorazí na miesto a zistí, že stav nezodpovedá popisu (napr. iný počet nábytku/ťažké bremená ), môže nastať situácia, kedy sa cena zníži alebo naopak zvýši. Cena je však vždy upresnená sťahovacou firmou vopred a musí byť Vami odsúhlasená. 


Po presťahovaní Vás ešte raz telefonicky kontaktujeme a overíme Vašu spokojnosť s poskytnutými sťahovacími službami. Partnerská sťahovacia firma bude až následne vyplatená.

Termínová flexibilita a rýchlosť

Ako je možné, že sme takí rýchli? V Adamovi máme veľkú sieť partnerských sťahovacích firiem či jednotlivcov. To znamená, že s Adamom nekontaktujete jedného, ​​ale hneď niekoľko desiatok overených profesionálov vo vašom meste, ktorí sú dostupní v danom termíne. 


Každý dopyt je individuálne posúdený a ponúknutý tej najviac vyhovujúcej firme. Kontakty sú Vám vymenené vždy pár dní pred začatím sťahovania.


Sťahovanie s Adamom je naozaj ľahké. Venujte svoj čas radšej rodine, priateľom alebo svojim koníčkom. S Adamom máte presťahované spoľahlivo, za skvelú cenu a navyše v termíne, ktorý vám vyhovuje.

Kotva 1
Kotva 3
Kotva 4
bottom of page